Gallery

Media coverage

Delfi.lt: Į vieną vietą surinko naujausias technologijas

Trečiadienį šalia Kėdainių rajone esančio Akademijos miestelio laukuose prasidėjo iki penktadienio vyksianti žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2019“. Tai yra viena didžiausių žemės ūkio technikos ir technologijų parodų Lietuvoje, skirtų žemės ūkio verslo profesionalams.

15min.lt: Dotnuvoje vyksta „Agrovizija“: šalies žemdirbiai domisi ūkininkavimo naujovėmis

Neabejotinai šiomis dienomis Kėdainių rajone esanti Dotnuva yra tapusi šalies žemdirbių sostine. Čia vyksta viena didžiausių žemės ūkio technikos ir technologijų parodų Lietuvoje „Agrovizija 2019“.

Manoūkis.lt: Žemės ūkis ateityje – stiprus ar nykstantis?

Dotnuva. Maždaug prieš 10 tūkstančių metų žmonės pradėjo dirbti žemę, išmoko užsiauginti maisto ir tai turėjo milžinišką postūmį žmonijos progresui, nes laukiniai žmonės virto civilizuota visuomene. Kokia žemės ūkio reikšmė yra šiandien ir kokia bus rytoj?

Agroeta.lt: Parodoje „Agrovizija 2019“ bus naujovių

Birželio 26-28 dienomis vyks jau dvyliktoji tarptautinė žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2019“. Tai gyva paroda, kurioje po atviru dangumi realiomis lauko sąlygomis auginamos įvairių žemės ūkio augalų veislės, demonstruojami traktoriai, sėjamosios, savaeigiai purkštuvai ir kita žemės ūkio technika. Parodos dalyvių ir lankytojų bus laukiama įprastoje vietoje šalia Akademijos miestelio (Dotnuvos sen.).

Etaplius.lt: Žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2019“ – skaičiais

Paroda „Agrovizija 2019“ – viena didžiausių žemės ūkio technologijų parodų Lietuvoje, skirtų žemės ūkio verslo profesionalams. Šiemet paroda organizuojama jau dvyliktą kartą.